O nas

Kilka słów o sztuce kulinarnej oraz magii naszej restauracji

NASZA RESTAURACJA W KILKU SŁOWACH

Karczma Podzamcze usytuowana jest w samym sercu Łagowa, gdzie z ogródka lokalu podziwiać można górujący Zamek Joannitów oraz obserwować toczące się życie miejscowości. Jest to spokojny świat domowych smaków połączony z niezapomnianymi wrażeniami estetycznymi. Ciepłe, drewniane wnętrza zachęcają do pozostania na dłuższą chwilę. A zabytkowy, odrestaurowany mur pruski nadaje wyjątkowego charakteru. Całość dopełnia przyjemna i klimatyczna muzyka.

Nasza obsługa dokłada wszelkich starań aby goście czuli się jak najlepiej. Karczma Podzamcze jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół, a turystom przybliża typową polską gościnność.
Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco, dopiero po przyjęciu od Państwa zamówienia. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zapraszamy do zapoznania się z wnętrzem naszej restauracji oraz odwiedzenia ogródka piwnego znajdującego się przy naszej pierwszej sali. Dla Państwa wygody przygotwaliśmy intuicyjny, wirtualny spacer po Karczmie.
Niestety obecna technologia nie pozwala jeszcze na oddanie całego uroku, magii oraz klimatu tego miejsca.

Godziny Otwarcia

10:00 – 22:00

27.06-04.09: Codziennie
30.04-26.06: Weekendy i święta

Rezerwacje i catering

Zadzwoń
68 352 07 60

Akceptujemy

Szef Kuchni Poleca

Zupa Gulaszowa

27.00 zł

Sznycel drobiowy

50.00 zł

Naleśniki

32.00 zł

Imprezy masowe

Podczas łagowskich imprez jesteśmy do Państwa dyspozycji od samego rana do późnych godzin wieczornych.

Social Media

Znajdź nas w sieci i bądź na bieżąco!